Get Adobe Flash player

DSC01659aMet een spannend spel welke gebaseerd is op de populaire kinderserie “het huis van Anubis” heeft de scouting Ursem het nieuwe jaar geopend. Vrijwel alle kinderen waren aanwezig en verkleed als ridder of jonkvrouw. In het clubhuis “ het Kompas” was het land van Rohan nagebootst en moesten de kinderen “het pad van de zeven zonden” afleggen. Dit pad was vol gevaar en de kinderen werden verleid om toe te geven aan de zeven zonden

Lees meer

DSC01675aHet groepje dat de zonden als beste wist te weerstaan mocht de “Graaf en Gravin van Rohan” bevrijden.

.De Graaf en Gravin werden gespeeld door Jolanda van Diepen en Mirjam Roemer, beide uittredend bestuurslid. Na een dankwoord werden zij door de groot aantal aanwezigen ouders, bedankt voor de jarenlange inzet binnen de Scouting Ursem.