Get Adobe Flash player

Nieuwsbrief welpen september 2011

Beste Welpen en ouders,

 

Eindelijk!! Daar is ie dan…de nieuwsbrief. (PDF) Het nieuwe schooljaar is al begonnen en wij zijn er ook weer klaar voor! We hebben weer een aantal leuke activiteiten bedacht voor jullie.

Let er wel op dat er tijdens de vakanties geen opkomsten zijn, anders sta je voor een vaste deur.

 

Programma

9 sept. 1e opkomst van het nieuwe seizoen.

16 sept. Scouting loterij, wandelschoenen aan..

23 sept. Creatieve avond, oude kleren aan.

30 sept. Thema: wat groeit er bij ons in de omgeving.

Collage maken, de kinderen mogen zelf een aantal oude tijdschriften mee nemen.

7 okt. Naar het bos toe. Vanavond een wandeling in het Waerderhout. (bij goed weer).

Trek dus goede wandelschoenen en een warme jas aan.

14 okt. Vanavond gaan we met de fiets om excursie.

Kijk of je banden hard zijn en je verlichting het doet.

21 okt. Herfst vakantie, geen opkomst.

 

Scouting loterij.

Vanavond gaan we loten verkopen voor de scouting loterij. Het is de bedoeling dat jullie vanavond in compleet uniforn komen. De helft van de opbrengst is voor de clubkas. Er zijn mooie prijzen te winnen. Voor meer info www.scoutingloterij.nl

 

Enkele dingen voor het nieuwe seizoen die we eigenlijk al weten:

 

Kleding

We begrijpen dat uw kind trots is als het nieuwe kleding heeft en dat graag wil laten zien.

Bij scouting zijn de kinderen zomers meestal buiten in het gras aan het spelen en in de wintermaanden aan het knippen, plakken en schilderen binnen in het gebouw. We vragen u daarom uw kind geen nieuwe kleren aan te laten trekken naar de scouting.

 

Afbericht

We hebben het er onderaan de nieuwsbrief bij gezet. We stellen het op prijs dat als uw kind een opkomst niet kan komen dat u even belt (SMS mag ook) naar een van ons.

 

Nieuwe leiding

We zijn op zoek naar een nieuwe leiding. Dit om een nieuwe gidsen groep (meisje tussen de 11 en 15 jaar) te starten. We willen graag samenwerken met een gezellige meid of jongen die leuk met kinderen kan omgaan. Kent u iemand, vanaf 18 jaar, die ons team graag wil komen versterken, dan horen wij het graag!

 

Vakantie Marieke

Marieke gaat vanaf de herfstvakantie tot en met de kerst voor 2 maanden naar Australië. Ze heeft daar familie wonen en gaat samen met haar broer de reis maken. Dit betekend dat Lieke en Joost de welpen deze maanden samen draaien.